İşyeri Havalandırma Sistemleri

Kömür, doğalgaz veya kimyasal yakıtlar kullanan işyerlerin de iklimlendirme, ısıtma ve soğutma sistemlerinin dış ortama bıraktıkları zehirli havayı temizlemesi için filtreli havalandırma sistemleri kullanmalıdır.

Firmamız mekanik tesisat, imalat, proje yönetimi, projelendirme, montaj, ve danışmanlık hizmetlerini müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak hizmet vermektedir. Tüm bu hizmetler ile iş yeri binalarınıza temiz havalı mekânlar sağlıyoruz.

  • İşyeri havalandırma sistemleri için ücretsiz keşif sunuyoruz.
  • Proje çizimi yapıyoruz.
  • Uzman mühendislerimizle proje yönetimi yapıyoruz.
  • Havalandırma ürün imalatı yapıyoruz.
  • Profesyonel ekiplerimizle mimari dekorasyonu ve estetiğe özen gösteriyoruz.
  • Uzman ekibimizle kurulum ve montaj yapıyoruz.
  • Danışmanlık hizmeti veriyoruz.
  • Havalandırma sistemleri ile cihazların bakım, onarım ve tamirlerini yapıyoruz.
İşyeri Havalandırma Sistemleri elerdir

Bulunduğumuz alanın havası birçok sebebe dayalı olarak çekilmez hale gelebilir. Nefes almakta zorlanır veya dayanılmaz bir koku ile baş başa kalabiliriz. Bu noktada bize yardımcı olan sisteme havalandırma sistemi denmektedir. Havalandırma sistemi sayesinde sadece kötü havayı dışarı atmakla kalmaz aynı zaman da temiz havayı da alanın içine alırız.

Havalandırma sistemi bir lüks olarak gözükse de aslında gerekli durumlarda kullanılan bir sistem değil, kullanılması zorunlu olan bir sistemdir.

Havalandırma Sisteminin Çeşitleri

Havalandırma sistemi yapı ve kullanım şekline göre üç farklı gruba ayrılabilmektedir. Bunlardan ilki havalandırma sisteminin birçok alanda faaliyet gösterdiği ve bu alanların hepsinin ortak bir havalandırma sistemi merkezinden yönetildiği merkezi havalandırma sistemidir. Bu sistem genellikle büyük çaplı ve birçok insanın bulunduğu yerlerde kullanılır.

Bir diğer havalandırma sistemi ise davlumbaz havalandırmasıdır. Genellikle ocakların üzerinde karşılaştığımız davlumbazlar ile ocaktan ortaya çıkan gazın dış ortama atılmasıyla gerçekleşmektedir.

Son sistemimiz ise lokal havalandırma sistemidir. Bu sistem genellikle az kişinin bulunduğu veya dar alanlar için tercih edilen bir sistemdir.

İşyeri Havalandırma Sistemleri Neden Önemli ?

Birçok insanın aynı yerde çalışıyor olması ve günlük vaktimizin büyük çoğunluğunu iş yerinde geçiriyor olmamızla işyeri havalandırma sistemleri önem kazanmaktadır. İçerideki temiz hava sayesinde daha sağlıklı bir çalışma ortamına sahip olabilirsiniz.

İş yerlerinde kullanılan havalandırma sistemleri bazı faktörden etkilenerek farklılık göstermektedir. Küçük çaplı işletmelerde ihtiyaca göre bir havalandırma sistemi tercih edilirken işletmenin büyüklüğü değiştikçe kullanılan işyeri havalandırma sistemleri de değişmektedir.

Fiyat Teklifi Al