PVC Kaplama

Evlerimizde yapılan bazı işlemlerin daha iyi yapılıyor olması, evlerimizin çok daha dayanıklı olmasını sağlayacaktır. Bu eylemlerin en başında ise; PVC kaplama işlemi gelecektir. Gerek zeminlerin kaplanıyor olması gerek ise de boruların kaplanıyor olması, bu eylemlerin başında gelecektir. Bu işlemin yapılıyor olması sayesinde; hem enerji hem ısı hem de suya dayanıklı bir alan bizleri bekliyor olacaktır.

PVC kaplama hijyen açısından da oldukça önemlidir. Bunların haricinde temizlik yapılıyor olması da bu işlem yapıldıktan sonra çok daha kolay olacaktır. Sizlerde bu tarz işlemler için bir yer arıyorsanız; hem hizmet hem de kalite anlamında güvenilir bir yer düşünüyorsanız, direkt olarak bizleri düşünebilirsiniz. Alacağınız hizmet sonrası içinde garanti olacaktır.

Pvc Kaplama İsomass Havalandırma

PVC Kaplama hayatın bir çok alanında kullanılmaktadır. Gerek görünüm güzelliği gerekse dayanıklılık açısından neredeyse her ürüne PVC Kaplama yapılabilir. PVC Kaplama özellikle evlerin dayanıklaştırılması için kullanılan bir yöntemdir. Evlerde genel olarak zemin ve boru PVC Kaplama kullanılır. Yapılan PVC Kaplama sayesinde de hem enerji kaybı hem ısı kaybı hem de suya dayanıklılık sağlanır. Tüm bunlar tüketicileri memnun edeceği için PVC Kaplama kesinlikle yapılmalıdır. PVC Kaplama hijyen açısından da oldukça önemlidir. PVC Kaplaması olan yerlerin temizliği daha kolay olduğu için tercih edilen bir yöntemdir. PVC Kaplama sadece büyük şeylerde de değil küçük şeylerde de kullanılabilir. Herhangi bir görüntü kirliliği ve dayanıksızlık durumunda PVC yaptırılabilir.

PVC Nedir?

PVC, yaygın deyimi ile ''vinil'' , (Poli Vinil Clorür) kelimesinin kısaltılmış şeklidir ve petrol (veya doğalgaz) ile tuz'dan petrokimya tesislerinde üretilen, formülü -(CH2-CH2) olan bir polimer türüdür. PVC için gerekli ham maddeler tuz ve fosil yakıtlardır. PVC, % 57 klor (endüstriyel tuzdan türetilmiş) ve % 43 karbon (çoğunlukla etilen vasıtasıyla petrol / doğalgazdan türetilen) ile yapılmış bir termoplastiktir. Yapısında bulunan klor PVC'ye yüksek derecede yangına dayanıklılık özelliği vermektedir. PVC, çekme mukavemeti ve elastisite modülü gibi mekanik özellikleri diğer genel amaçlı olefin plastiklerden daha iyi olduğu için belediye su temini / kanalizasyon boruları, musluklar, profiller vb. için yaygın olarak kullanılmaktadır.

Fiyat Teklifi Al