Vestiyer Havalandırma

İsomas olarak ev ve iş yerlerinizde kötü koku ve havasızlık oluşabilecek alanlarda havalandırma sistemi oluşturmaktayız. Vestiyerlerde oluşan kötü kokular kıyafetlerinizin içine işlemekte ve sizlerin kıyafetlerinizi kullanım sırasında rahatsız olmanıza sebep olabilmektedir. Bu etkiyi ortadan kaldırmak ise İsomas havalandırma firması olarak bizlerin profesyonel olarak yerine getirdiği bir iş haline gelmiştir. Uzun yıllardır havalandırma sektörünün içerisinde bulunan firmamız vestiyer havalandırma sistemlerinde son derece titiz çalışmakta ve müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurmaktadır. Vestiyer içerisindeki kötü kokulardan ve havasızlıktan şikâyet duyuyorsanız firmamızla iletişime geçerek bu problemin çözümüne kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız aklınıza takılan her türlü sorunun cevabını ve hizmet bedelini sizlerle paylaşmaktadır.

Vestiyer Havalandırma Nedir ?

Kapalı ortamların havasını tazelemek amacıyla farklı yöntemler ile farklı araç gereçler kullanarak, dış ortamdan temiz hava akımının iç ortamlara alınması işlemlerine havalandırma denir. Kapalı ortamlarda bulunan ve olması istenmeyen kötü havanın dış ortama atılması ve temiz havanın içeri alınması yalnızca iyi ve verimli havalandırma sistemlerinin kurulması ile mümkündür.

AHavalandırma sistemleri, dış ortamdan alınan temiz havanın nem oranını ve sıcaklığını iç ortamın koşullarına göre ayarlar. Böylece iç ortam ve dış ortam arasında denge sağlanmış olur. Klima sistemleri üzerinde ki ısıtma ya da soğutma yükü büyük ölçüde hafifletilmiş olur.

Havalandırma Prensipleri
  • Düzenli bakıma ihtiyaç duyarlar.
  • Kullanıcıları ihtiyaçları doğrultusunda çeşitlilik gösterir.
  • Sağlam, hızlı ve güvenli bir şekilde yapılmalıdır.
  • Tüm sistemler bir kaç kez kontrol edilmelidir.
  • Lazım olduğu anda çalıştırılmaya hazır sistemlerdir.
  • Ölçüleri alınırken dikkatli bir hesaplama ile maliyet düşürülebilir.
  • Bir lüks değil, aksine zorunluluktur.
  • Kullanılan ürünlerin kalitesi sistemin ömrünü etkiler.
  • Havalandırma sistemleri yangın, duman gibi olumsuz durumlarda sınırlı koruma sağlar.
Kıyafetlerde Ki Kötü Kokuları Giderme

Kıyafetlerde ki kötü kokuları giderme işlemi için vestiyer havalandırma sistemi gereklidir.Vestiyer havalandırma gün içerisinde giyilen kıyafetlerde ki oluşabilecek kötü kokuları önlemek amacıyla gereklidir.

Vestiyerde havasızlıktan oluşabilecek kötü kokular kıyafetlerin içine işler ve kişilerin kıyafetleri kullanımı esnasında hem kişiyi hem de yanında ki kişileri rahatsız ederi bunu önlemek için vestiyer havalandırma gereklidir. Vestiyer havalandırma işlemi hava kanalları yardımı ile ya da klimalar ile kolayca sağlanabilmektedir.

Fiyat Teklifi Al