Lokanta Havalandırma

Yemek yapılan ortamlarda oluşan yemek kokusu ve yemek atıklarının bıraktığı koku sebebi ile kalitesiz ve havasız bir ortam oluşmaktadır. Lokantalar havalandırma sistemine sahip olmadığı sürece lokanta müşterilerinin memnun kalmayacağı bir hizmet ve ortam oluşumu sağlanmakta müşteri memnuniyetinin düşüşü ile maddi kayıplar ortaya çıkmaktadır. Firmamız kaliteli hizmet farkı ile lokantanızda lokanta havalandırma sistemi oluşturarak atık yemek kokuları ve pişen yemeklerin ortama bıraktığı kokuların ortadan kalkmasını sağlıyoruz. Lokanta havalandırma her ne kadar gereksiz bir işlem olarak görünse de kimse yemeğini ağır kokulu ortamlarda yemeği tercih etmemektedir. İsomas firması olarak lokanta havalandırma hizmetini sizlere en uygun fiyatlarla sunarak müşteri memnuniyetinizi ve lokanta verimliliğinizi artırıyoruz.

Lokanta Havalandırmaları Nelerdir ?

Lokantanız için lokanta havalandırma sistemi önceliğiniz olarak belirlenmelidir. Çünkü lokantalar sadece yemekleri için tercih edilmezler. Nitelikleri de seçilmelerinde önemli rol oynar. Lokantaların en önemli tercih edilme nedenlerinden biri de lokantanın içindeki havanın kalitesidir. Lokanta içindeki havalandırmanın konfor sağlamak için etkili çalışması gerekir. Lokanta havalandırma sistemi servisimiz bu konforu sağlayarak lokantanızın kalitesine katkıda bulunacaktır.

Lokanta Havalandırma Kalitesinin Önemi

Kapalı alanlarda bulunan toksinler sağlık sorunlarına neden olurlar. Lokanta havalandırması hizmetlerimiz, lokantaların hava kalitesinin kontrol edilmesinde yardımcı olur. Ayrıca işinizin artması için lokantanızın iyi yorumlara her zaman ihtiyacı vardır. Eğer müşterileriniz yemek yerken sıcak basması yaşıyorsa ve rahat değillerse bu lokantanızın ismini kötü olarak etkileyebilir ve buna bağlı olarak statünüz düşebilir.

Hizmetini sağladığımız lokanta havalandırma sistemimiz ses emilimi sağlayarak müşterilerin yemeklerini yerken sesten ve lokanta içindeki havanın istenilen şekilde olmasını sağlayarak müşterilerin yemek yerken sıcaktan rahatsız olmamasını sağlayacaktır.<&p>

Kantin Havalandırma Servisimiz Ne İçermektedir?

Lokantanızı ayakta tutmak pahalı bir durum alabilir ve en son ihtiyacınız olan şey büyük onarımlar yaptırmak ya da tüm havalandırma sistemini yeniden kurdurmaktır. Bu yüzden lokanta havalandırma sisteminizin düzenli olarak servis görmesi önleyici tedbirler almanıza izin verir.

Düzenli havalandırma sistemi servisi şunları içermektedir:
  • Önleyici klima bakım aşamaları
  • İhtiyacınız olduğu zaman öncelikli hizmet olanağı
  • Kanal Bakımı
  • Kayış ve fan motoru analizi
  • Kondense bobini temizliği
  • Termostatın muayenesi
  • Elektrikli bileşenlerin kontrolü
Fiyat Teklifi Al