Fabrika Havalandırması Sistemleri

Kömür, doğalgaz ve biyolojik ürünler üreten fabrika alanlarında ısıtma ve soğutma sistemlerinin dış ortama bıraktıkları zehirli havayı engellemek için filtreli havalandırma sistemleri kullanmalıdır.

Firmamız, fabrika havalandırma sistemleri ile fabrikalarda biyolojik, kimyasal, kömür ve doğalgaz vb. atık tozların temizlenmesini en iyi şekilde sağlıyor.

  • Bizler öncelikle fabrikada havalandırma sistemi için araştırma yapıyoruz.
  • Hava kanallarını uzman mühendislerimiz tarafından belirleyerek ölçülendiriyoruz.
  • Fabrikanızın mimari özelliği ve estetiğin için dikkatli ürünleri hazırlıyoruz.
  • İmal edilen ürünleri sizlerin istediği özelliklere göre yapıyoruz.
  • Klima santralleri, baca kanalları, toz toplama birimleri, hava kanalları, panjurlar,fan sistemleri, menfez ve ile ısıtma ve soğutma sistemlerini son teknoloji ile kuruyoruz.
Fabrika Havalandırması Nedir ?

İçeride oluşan kirli maddelerin dışarıya atılmasını sağlayan havalandırma sistemleri, iç mekanların her daim daha temiz ve sağlıklı kalmasına imkan tanımaktadır. İhtiyaç duyulan her alana uygun olarak üretimi mümkün olan havalandırma sistemleri, günümüz modern dünyasında en ileri teknolojiler ile tasarlanmaktadır.

Fabrika Havalandırma Sistemleri

Çalışanların fabrika içerisinde çok fazla zaman geçiriyor olması nedeni ile içerideki havanın temiz olması son derece önemli bir yere sahiptir. Fabrika havalandırması sistemlerinde öncelikle uzmanlar mekanda bir araştırma gerçekleştirir ve bunun neticesinde hava kanalları belirlenir. Tamamen sizlerin isteğine göre tasarlanan fabrika havalandırma sistemleri, işlevinin yanı sıra estetik tasarımı ile de gözü rahatsız etmemektedir.

Fabrika Havalandırma Sistemlerinin Avantajları

Fabrika havalandırma sistemleri ortamdaki havayı her daim yenileyerek daha sağlıklı bir hale gelmesini sağlamaktadır. Fabrika havalandırması ile birlikte kullanılan zararlı maddelerin insanları etkilemesine engel olunabilmektedir.

Her fabrikanın ihtiyacı olan özelliklerde tasarımı yapılan havalandırma sistemleri, yine başarılı bir şekilde monte edilerek sorunsuzca kullanılmaktadır. Yüksek kalite standartlarında üretilmekte olan fabrika havalandırma sistemleri kötü havayı vakum ile çekerek temiz havayı içeriye aktarmaktadır. Böylelikle fabrika içerisinde hava her daim temiz ve sağlıklı kalabilmektedir.

Yangın ve patlama gibi olaylar için de fabrika havalandırması alınabilecek önlemler arasında yer almaktadır. İnsan ve çevre sağlığı için son derece ciddi bir yere sahip olan fabrika havalandırma sistemleri, dayanıklı yapısı ile uzun süreli sorunsuz kullanım olanağı tanımaktadır.

Fiyat Teklifi Al