Varil & Tank Ceketi

Varil & Tank Ceketi

Varil ve tank yalıtım sistemleri son yıllarda oldukça kullanılan bir malzeme olarak bilinmektedir. Varil tank ceketleri kullanılan ürünlerin uzun ömürlü olmasını sağlayan bir yalıtım sistemidir. Sıcak ve soğuk ortamlarda kullanılabilen ceketler sayesinde varil ve tank sistemlerinin uzun ömürlülüğü sağlanmaktadır. Bunun yanında su geçirmez özelliği bulunan varil tank ceketleri ortamda oluşan nem oranını en aza indirerek uzun ömürlü kullanım sağlamaktadır.

Tank ve varil sistemlerinin asıl amacı ısı kaybını en aza indirerek içerisinde bulunan su haznesinin derecesini sabit tutmaktır. Firmamız bu yönde geliştirdiği varil tank ceketleri ile ısı kaybını neredeyse tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Varil Tank ceketi faydaları nelerdir?

Varil ve tank sistemleri içerisinde bulunan yağ, petrol, su gibi maddelerin olağan akışkanlığının korunması amacıyla varil tank ceketi sistemleri tercih edilmektedir. Olumsuz hava şartlarında bile olağan sıcaklığını koruyan ürünlerin kullanımı ve uzun ömürlülüğü artmaktadır.

Ceket koruma sistemleri günümüz teknolojisinde en çok kullanılan izolasyon malzemeleri arasında yer almaktadır. Ceketlerin üretim aşamasında kullanılan malzeme kalitesi ve kumaş yapısı ile su geçirmez etkisi bulunmaktadır. Bu sistem sayesinde nem sorunu bulunan ortamlarda varil ve tankların uzun ömürlülüğü korunmaktadır.

Varil ve tank ceketi kullanım alanları

Açık ve kapalı alan olmak üzere tüm ortamlarda koruyucu özelliği bulunan varil tank ceketleri ile birlikte izolasyon sağlanmaktadır. Ürünleri korunması ve deformasyonun tamamen ortadan kaldırılmasını sağlayan varil tank ceket sistemleri oldukça kullanışlıdır.

Varil tank ceketi sistemleri hem ev ortamlarında koruma sağlamak amacıyla, hemde fabrika ortamlarında koruma sağlaması amacıyla tercih edilebilir.

Fiyat Teklifi Al