Kantin Havalandırma Sistemleri

Çocuklarımızın eğitim gördükleri okullarda sınıfların havasız bir ortamlarda olmasını hiçbir kimse istemez. Havasız ve rutubetli ortamlar çocuklarımız ve gençlerimiz için zarar veren yerlerdir.

Firmamız özellikle kantin havalandırma sistemleri; laboratuar, tuvalet, derslikler, anaokulu yemekhane, kantin, yatakhane bölümleri ve kapalı spor salonu alanları için en iyi, ısıtma-soğutma ve havalandırma araçlarını kullanıyoruz.

Okullarda ve tüm eğitim alanlarında, ortamın esteti yapısını ve mimari özelliğini da dikkate alarak kaliteli ve son derece mükemmel bir havalandırma yaparak temiz hava almasını sağlayabiliriz.

Uzun yılların deneyimi ile bugüne kadar yapmış olduğumuz havalandırma sistemleri müşterilerimizi ve çalışanlarını hoşnut etmiş ve yarı yolda bırakmamıştır.

Kaliteli Havalandırma Sistemi

Havalandırma sistemleri insan sağlığı ve çevredeki eşyalar için önemli ve gereklidir. Eğer kapalı olan alanlarda yeterli havalandırma olmazsa ortamda bulunan kişiler gaz, buhar, duman gibi çeşitli zararlı maddelerden etkilenebilir.

Sağlıklı Bir Ortam İçin Havalandırma Gereklidir

Havalandırma sistemlerinin gerekliliği oldukça çok olup gaz sıkışması gibi tehditlerin de önüne geçecektir. Ortamda gaz veya yanıcı bir madde varsa orada havalandırma olması gerekir, yoksa birçok kişinin hayatı tehlikeye girebilir. Üstelik kantin gibi insan yoğunluğunun fazla olduğu yerlerde bu duruma daha fazla dikkat edilmesi gerekir. Çünkü kantin havalandırması olmayan yerde oksijen yetmezliği gibi problemler olabilir. Bu yüzden kantin havalandırması yapılması her firmaya gereklidir. Eğer havalandırma gibi bir ihtiyacınız var ise İSOMASS size en kaliteli havalandırma sistemini yapacaktır.

Havalandırma Sisteminin Gerekli Görüldüğü Yerler

Havalandırma kanallarını neredeyse her yerde kullanmaktayız ancak kullanım alanları olarak kesinlikler kullanılması gereken yerler mevcuttur. İlk olarak kantin havalandırması veya ofis havalandırması, fabrika havalandırması, otopark havalandırması vb. gibi kapalı alanları örnek olarak gösterebiliriz.

Üstelik bazı noktalarda hukuk açısından da gerekli görülen yerler vardır. Yani bir fabrika açarsanız veya kantin gibi küçük ama insanların çok olacağı bir yeriniz var ise bir havalandırma sistemi kurmanız şarttır. Aksi taktirde devlet tarafından para cezasına çarptırılır veya hukuksal süreç uzarsa şirket kapatılır. Yapılması gereken sağlıklı bir ortam için gerekli olan havalandırma sistemlerinin kurulmasıdır.

Fiyat Teklifi Al