Hizmetler

Pvc Ve Alumat Kaplama Hizmeti

İsomass firmasının hizmetleri arasında pvc ve alumat kaplama uygulamaları da mevcuttur. Pvc ve yalıtım kaplama sistemleri, kanalların ve yalıtımlı boru kaplamalarında dayanıklı ve şık bir çözüm sunar. Isıtma ve soğutma hatlarının her türdeki vanasının yalıtımı için kullanılabilir. Hazır dirsek ve Te' ler sayesinde kaplama işçilik maliyeti ve montaja harcanan süreden büyük bir tasarruf sağlayabilirsiniz.

Havalandırma Sistemleri

Havalandırma sistemi duman, buhar ve toz gibi kirletici maddelerin kontrollü bir şekilde içerden dışarıya aktarılması için kullanılan bir sistemdir. Bu sayede iç mekanlardaki hava sürekli olarak temiz tutulur. Havalandırma sistemleri kapalı mekanlardaki insan sağlığı ve eşya güvenliği açısından vazgeçilmez değerdedir.

İzolasyon Sistemleri

İzolasyon sistemini gerekli kılan nedenler üç noktada toplanıyor: çalışanlarda oluşabilecek deri hastalıklarını önleme, ısı kaybını azaltarak yakıt maliyetlerini düşürme ve çalışma ortamındaki sıcaklık seviyesini çalışılabilir düzeyde sabitleme. İzolasyon ceketi izolasyon sistemleri inşasında temel bir işleve sahiptir. Bunlar izolasyonda kullanılan maddenin veriminin düşmesini önler. Yıpranmaya karşı dayanıklılığı sayesinde uzun yıllar kullanılabilir. Bakım uygulamalarında kolaylıkla sökülüp hızlıca tekrar monte edilebilir.

Hizmetler Bireysel veya çevre faktörleri ele alındığında yalıtımın önemini de ele almak gereklidir. Bu yüzden yaşanılan şehrin neresi olduğunun hiçbir önemi olmaksızın ele alınması ve profösyonel çalışmaların ve sistemlerin içeriğinde bulunması gereklidir. Kapalı alanların havalandırma sistemleriyle taçlandırılması hem pratik hem de kusursuz bir tercih olacağı gibi aynı zamanda tasarruf anlamın da da alanı doğrudan etkileyecektir. Çatıların mekanlardaki önemine bakıldığında İSOMASS aslında ısı yalıtımı ile ses yalıtımı ile farkını ortaya koymuş ve kullanılan ürünler ile İzolasyon hizmetlerini doğrudan aktarmaktadır. Bunlarla beraberinde yaptığı tamamlayıcı ve aslında büyük gerekliliği de olan pvc ve alumat kaplama ile yaptığı çalışmalarla tasarrufunun hayatımızdakı büyük öneminide vurgulayıp ekonomik ve pratik çözümler üretmeye devam etmektedir.

Fiyat Teklifi Al